art. BHP - ochrona głowy - hełmy

hełmy ochronne, nauszniki przeciwhałasowe, maski

Ochrona głowy - hełmy

hełm ochronny Kaski ochronne 3M 1465
Ochrona górnej części głowy przed uderzeniami, odpryskami stopionego metalu, porażeniem prądem elektrycznym
o napięciu do 440V
Antyelektrostatyczny. Specjalnie zaprojektowany profil krawędzi hełmu 1465 zapewnia doskonałe dopaso- wanie nauszników ochronnych 1450.

Zachowuje właściwości ochronne w temperaturze od -30°C do +50°C. Eksploatacja: 5 lat.

hełm ochronny Kaski ochronne QUARTZ III
Kask budowlany z polipropylenu wysokiej gęstości, anty-UV. Docisk więźby regulowany zębatką, napornik. Regulacja od 53 do 63 cm wokół głowy MATERIAŁ: Polipropylen 333 g
ROZMIARY: Regulowany
KOLORY: biały, czerwony, niebieski, pomarańczowy, zie- lony, żółty.
Symbol: QUARTZ3

hełm ochronny Kaski ochronne TRAVAUX2
Kaski budowlane z polietylenu HD (wysokiej gęstości). Więźba z polietylenu BD (niskiej gęstości), regulowana od 51
do 62 cm. Potnik z nylonu. MATERIAŁY:
Hełm: Polietylen o dużej gęstości
Potnik: syntetyczny
Waga: 396 g
Rozmiary: regulowany
Kolory: biały, żółty, niebieski
Symbol: CHTR2E

hełm ochronny Hełmy lekkie - COLTAN
Hełmy typu baseball z poliamidu powlekanego poliuretanem, wy- posażony w czaszę wew- nętrzną z polietylenu z pianką neoprenową amortyzującą uderzenia. Rozmiar uniwersalny z możliwością regulacji. Hełm lekki nie jest przeznaczony do ochrony przed uderzeniem spadających przedmiotów, lecz chroni przed wyrwaniem fragmentu owłosionej skóry głowy.

hełm ochronny Hełmy ochronne
UVEX AIRWING

Nowoczesna konstrukcja hełmów z bardzo wytrzymałego tworzywa PE, charakteryzuje się bardzo małą wagą (350g). Duże regulowane otwory umieszczone z przodu i tyłu hełmu zapewniają optymalną wentylację. Hełmy posiadają kieszonki po bokach, pozwalające na zamontowanie dodatkowego wyposażenia takiego jak: nauszniki przeciwhałasowe, osłony twarzy przeciwodpryskowe. Sześciopunktowa więźba hełmu przy prawidłowej regulacji zapewnia doskonałe dopasowanie do głowy użytkownika nawet w ekstremalnych warunkach pracy. Hełmy przeznaczone jest do ochrony głowy przed urazami mechanicznymi, spełniając równocześnie wymóg elektroizolacyjności, odpowiedni do pracy przy wysokim napięciu do 440V. Hełmy mogą być użytkowane w zakresie temp. od - 20°C do + 50°C.

hełm ochronny Hełmy ochronne
UVEX AIRWING
Zestaw leśny

Komfortowe zestawy ochrony głowy. Składają się z nowo- czesnego, bardzo lekkiego hełmu Airwing, nahełmowych ochron- ników słuchu oraz z siatkowej, nylonowej osłony twarzy. Hełmy posiadają duże, regulowane otwory umieszczone z przodu i tyłu hełmu. Może być użytkowany w zakresie temp. od -20°C do +50°C.
Ochronniki o wysokim tłumieniu SNR 29 H=32, M=27, L=20

hełm ochronny Hełmy ochronne UVEX
AIRWING B-S-WR

Wersja bez daszka.
Przeznaczone głównie dla osób pracujących na wysokościach, jak również dla wózkowych.
Nowoczesna konstrukcja hełmu z bardzo wytrzymałego tworzywa PE, charakteryzuje się bardzo małą wagą (350g). Duże regulowane otwory umieszczone z przodu i tyłu hełmu zapewniają optymalną wentylację. Hełmy posiadają kieszonki po bokach, pozwalające na zamontowanie dodatkowego wyposażenia tj. nauszniki przeciwhałasowe, osłony twarzy przeciwodpryskowe. Sześciopunktowa więźba hełmów jak również uniwersalne pokrętło przy prawidłowej regulacji zapewniają doskonałe dopasowanie do głowy użytkownika nawet w ekstremalnych warunkach pracy. Hełmy przeznaczone są do ochrony głowy przed urazami mechanicznymi, spełniając równocześnie wymóg elektroizolacyjności, odpowiedni do pracy przy wysokim napięciu do 440V. Hełmy mogą być użytkowane w zakresie temp. od -20°C do +50°C.

hełm ochronny Hełmy ochronne,
przemysłowe
UVEX AIRWING E

Hełmy w wersji dla przemysłu energetycznego z zamkniętymi systemami wentylacji.
Nowoczesna konstrukcja hełmów z bardzo wytrzymałego tworzy- wa PE, charakteryzuje się bardzo małą wagą (350g). Hełmy posiadają kieszonki po bokach, pozwalające na zamontowanie dodatkowego wyposażenia tj. nauszniki przeciwhałasowe, osłony twarzy przeciwodpryskowe. Sześciopunktowa więźba hełmu przy prawidłowej regulacji zapewnia doskonałe dopasowanie do głowy użytkownika nawet w ekstremalnych warunkach pracy. Hełmy przeznaczone są do ochrony głowy przed urazami mechanicznymi, spełniając równocześnie wymóg elektroizolacyjności, odpowiedni do pracy przy wysokim napięciu do 1000V. Hełmy mogą być użytkowane w zakresie temp. od -20°C do +50°C.

hełm ochronny HEŁMY OCHRONNE
DO STANDARDOWYCH ROBÓT

OPIS TECHNICZNY:
Hełmy ochronne, wygodne, z polietylenu HD, po obróbce anty UV z więźbą z polietylenu BD i napotnikiem Nomaz. Izolacja elektryczna 440V testowany przy -20°C / +50°C.
MATERIAŁY:
Hełmy : Polietylen o dużej gęstości po obróbce dającej odporność na UV
Więźba: tworzywo sztuczne.
Napotnik: Nomaz 60% bawełna, 40% poliuretan przyklejony do polipropylenu.
Rozmiary: Regulowany
Kolory: Biały, Niebieski, Żółty, Pomarańczowy, Czerwony, Zielony
Symbol: CHTRA
Wygodne, ekonomiczne i lekkie. Łatwe do regulacji. Możliwość noszenia okularów ochronnych, podnoszonych. Pozwalają pracować w środowisku z zagrożeniami elektrycznymi. Napotnik wymienny z Nomazu.
Chroniący przed przypadkowym krótkotrwałym kontaktem z przewodem elektrycznym pod napięciem mogącym osiągnąć 440 V prądu zmiennego.
Więźba 6 punktów. Gniazda na okulary Retractaspec.
Kątownik antydeszczowy. Taśmy montażowe.
89/686/CEE
EN397: Hełmy budowlane ochronne

 


Obuwie ochronne, obuwie robocze, obuwie białe, BHP, hełmy,
nauszniki przeciwhałasowe, osłony twarzy.
Odzież robocza i ochronna najwyższej jakości, w najniższych cenach.


| Strona Główna | O Firmie | Ochrona oczu | Ochrona głowy | Ochrona słuchu | Obuwie robocze | Obuwie gumowe | Obuwie białe | Obuwie ochronne | Ochrona dróg oddechowych - Sundström | Ochrona dróg oddechowych - 3M | Rękawice jednorazowe | Rękawice specjalistyczne | Rękawice Pro Food Rękawice robocze | Odzież robocza i ochronna | Odzież jednorazowa | Szelki i amortyzatory | Kontakt | Sklep |